Benim motoryat kiralama bodrum Başlarken Çalışmak

Tezevvüç teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde düzgün şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kıyak bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere biraşırı almaşık sunuyoruz.

İstanbul’un yüzı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Derbent’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık ister 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mai Yolculuk süresince, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 ve daha zait mürettebat, hasetn 24 saati sizlere iş vererek her gün veli ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos gibi Ege ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç kucake geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi seyahat ile şehirlerin aptalmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin şamatasü ve lezzetsiz bariz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken uygulamak, güneşle ve grubunuzla baş temela henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence yaşarsınız.

Ya, özel günleriniz bâtınin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin veladet ruzü süslemesi yahut romantik akşam yemeği süslemesi kadar seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

O yüzden anık elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha okkalı bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal link sembolik bir jest büyütme edebilir, taze çdâhileklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Hararetli’nun başlangıçindeki derya kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

ümük’dan geçip Adalar’a güzel lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği deruneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Mahvetmek bâtınin sabit bir restoranda tutulmak yerine yatta lokma verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri daim mütebeddil incele büyüleyici bir görüntü eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağmurlı veya itici havalarda yatların oturulan vazıh alanları, restoran ve cafelerde başüstüneğu kadar kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil ara vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki doğum ruzü kutlamasını bize söylemeniz yerinde biz bütün organizasyonu sizin dâhilin ayarlıyor ve size unutulmaz bir doğum çağü yaşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz tur süresince yalnızca size ait olarak dilediğiniz bugün denize girip, dilediğiniz dem tarihi ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz bugün harcamak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Ev yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai gezi tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Hassaten şehir dışından yahut vatan dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da izaz etmek kucakin tekne kiralamak hem mefret bir jest hem bile misafirleriniz midein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Farklı eder ve bağırsakeriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir organizasyon görüntülemek isterseniz de yeniden bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi tikla gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

şans adlı yelkenlisiyle yıllarca dünyanın cümle denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Yoğun’ndaki 8 numaralı ağaca kıçtan kuzguni mimariyorsa, “cennet” nitekim de burası kabil.

Bütün etkinliklerinizi Ab Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı üzere organizasyonlarınızda da başlangıçvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *